Pierwsze urodziny nureczka.pl

Pierwsze urodziny nureczka.plJak ten czas leci. Moja strona nureczka.pl ma już rok! Tak, tak! Pierwszy wpis pojawił się 05 sierpnia 2016.

Przez ten czas opublikowałam sześćdziesiąt wpisów (czyli mniej więcej jeden na tydzień). Niektóre podobały się mniej, inne bardziej. Najwięcej emocji wzbudził artykuł „Dlaczego pies powinien być drogi?” . Choć od jego opublikowania minęło już kilka miesięcy, wciąż pojawiają się nowe komentarze. Takie zainteresowanie cieszy i zachęca do pisania.

Z czytelnikami nureczka.pl odbyliśmy kilka ciekawych (taką mam przynajmniej nadzieję) podróży. Zbieraliśmy grzyby w Finlandii, piliśmy kolorowe drinki na Lanzarotte i spacerowaliśmy po Singapurze.

Zgłodniali mogli poszukać inspiracji w „Kuchni leniucha” – dziale prezentującym proste przepisy kulinarne – takie, które wymagają nie więcej niż kwadrans pracy, bo tyle mniej więcej jestem w stanie  bez stresu i poczucia straconego czasu wytrzymać w kuchni. Cóż, nie jestem pewnie wzorową gospodynią. Zamiast gotować wolę czytać książki, a potem pisywać recenzje. „Recenzje” to najbardziej rozbudowany dział. W ciągu roku pojawiło się tam aż 11 wpisów.

Oprócz publikowania własnych tekstów mam też przyjemność zamieszczania artykułów przygotowanych przez gości. W ciągu minionego roku na mojej stronie gościli: Tomasz Bochiński, Katarzyna Urbanowicz, Agnieszka Łubian i Zofia Nowińska. Wszystkim autorom pięknie dziękuję za wzbogacenie i urozmaicenie nureczka.pl.

Happy birthday nureczka.pl!