PRZYTUL ZWIERZAKA – DRUGA EDYCJA

Przytul zwierzaka
Gdy zakładałam moją stronę podjęłam mocne postanowienie, że będzie to strefa wolna od reklam i trzymam się tego konsekwentnie. Jednak zachęcanie do udziału w akcji charytatywnej to nie reklama. Jaki byłby sens prowadzenia własnej strony, gdybym nie mogła propagować rzeczy, które są dla mnie ważne. Dziś o akcji, którą wspieram od samego początku.

Ruszyła II edycja kampanii Przytul Zwierzaka. Kampania rozpoczęła się 20 marca i będzie trwała do 17 kwietnia. Akcja Przytul Zwierzaka ma na celu przybliżenie tematu adopcji bezdomnych zwierząt.

Oto co o celu akcji piszą jej organizatorzy

 Akcja ,,Przytul Zwierzaka” ma na celu przybliżenie tematu adopcji bezdomnych zwierząt. Schroniska są pełne porzuconych i skrzywdzonych psów i kotów, które z dnia na dzień przestały być atrakcją dla ich właścicieli i straciły swój dom. Potraktowane okrutnie, niejednokrotnie porzucone na poboczu drogi bądź w lesie, w schronisku próbują na nowo odzyskać zdrowie, radość życia i wiarę w człowieka. Otaczane są troskliwą opieką, regularnie szczepione, sterylizowane oraz wyprowadzane na spacery. Tutaj uczą się na nowo współżycia z człowiekiem, co umożliwia im ponowne znalezienie przyjaznego domu.
W schroniskach w całej Polsce mieszkają psy i koty, które macie szansę uszczęśliwić!

Zysk z akcji zasili konta schronisk oraz fundacji i jest przeznaczony na koszta związane z przygotowaniem zwierząt do adopcji.

W nowej kampanii można kupić koszulki oraz bluzy z przepięknymi grafikami psa i kotka zaprojektowanymi specjalnie na potrzeby akcji – miedzy innymi takie, jak na bannerze u góry. Dostępne są modele męskie, damskie i dziecięce. Do wyboru macie kilka krojów t-T-shirtów (luźniejsze i dopasowane), topy, bluzki i bluzy.

Kto nie ma ochoty na koszulkę może kupić torbę. To świetny pomysł na drobny, niezobowiązujący i modny prezent.

W tej edycji pojawiła się też nowość – poduszki w kształcie psa i kotka.


Dla tych, którzy nie lubią robić zakupów przez Internet, albo po prostu wolą sklepy stacjonarne, też coś przygotowano. Do akcji włączyła się sieć sklepów sieci HOME AND YOU, która zgodziła się bezinteresownie wesprzeć akcję Przytul Zwierzaka, poprzez sprzedaż oferowanych w kampanii toreb i poduszek w swoich sklepach. Gadżety będzie można zakupić w ponad 80 sklepach sieci HOME AND YOU na terenie całej Polski.

Koniecznie odwiedźcie stronę kampanii! Zachęcie też do udziału znajomych i przyjaciół. Razem możemy zmienić los zwierzaków.