Hurtownie danych. Teoria i praktyka.

Hurtownie danych. Teoria i praktyka - OkładkaSkąd wziął się pomysł na książkę „Hurtownie danych. Teoria i praktyka”? Mój cykl artykułów o hurtowniach danych spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, że wydawnictwo zwróciło się do mnie z propozycją napisania książki poświęconej tej tematyce. Miałam nieco tremy, ale na szczęście okazało się, że niesłusznie. Publikacja została dobrze przyjęta, a opinie czytelników okazały się bardzo pozytywne.

Data wydania: 22 sierpnia 2014
Wydawca: PWN
Liczba stron: 338
ISBN: 978-83-01-17842-0

Oto kila opinii czytelników, pochodzące ze strony książki na witrynie empik.com.

Małgorzata Tomkowicz:

Książka bardzo dobrze napisana, tak jak w tytule teoria przedstawiona wraz z praktycznymi przykładami. Najlepsza pozycja dla osób, które chcą rozumieć i projektować hurtownie danych. Niewiele jest w języku polskim pozycji na ten temat wartościowych. Polecam zakup.

Piotr:

Wartościowa książka, bardzo cenne dla mnie było podanie wielu możliwości rozwiązania zadania, które można dopasować do indywidualnych wymagań.

Marcin:

Dobra książka, choć osobiście wolę jeszcze więcej praktyki a mniej teorii, ale polecam.


KOMUNIKAT

Ze wzgledu na brak jednoznacznych wytycznych dotyczacych stosowania RODO na blogach, chwilowo zawieszam mozliwosc komentowania postow. Komantarze zostana wlaczone, gdy tylko sytuacja sie wyjasni. Jednoczenie informuje, ze wszystkie dotychczasowe komentarze zostaly zanonimizowne. Dziekuje za wyrozumialosc!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Uzupełnij brakującą liczbę! Używaj wyłącznie cyfr. *